Zasady korzystania

Korzystanie z mojego bloga (bierne lub czynne) oznacza akceptację poniższych zasad.

Komentarze (możliwość komentowania podczas trwania edycji projektu)
Lubię otrzymywać komentarze, a także cenię konstruktywną krytykę. Nie lubię spamu.

Także będę usuwał komentarze, które są:
 • obraźliwe,
 • niezwiązane z tematem wpisu,
 • napisane jedynie po to, aby zareklamować jakąś stronę.
Podpisuj się swoim imieniem lub nickiem. Nie podpisuj się nazwą swojej firmy lub frazą, na którą chcesz pozycjonować swoją stronę - pozostawienie takich danych spowoduje zmianę lub usunięcie całego komentarza (w zależności od tego czy uznam jego treść za przydatną).
  Uporczywe naruszanie regulaminu spowoduje dopisanie Twojego adresu do czarnej listy i automatyczne odrzucanie komentarzy.

  Prywatność i cookies
  Chciałbym mieć zapewnioną prywatność odwiedzając strony internetowe. Nie zawsze jest to możliwe. Na tym blogu zainstalowane jest oprogramowanie do tworzenia statystyk jego odwiedzalności, a także które zbiera informacje o fizycznym położeniu użytkowników, i innych tego typu.

  Informacje, o których mowa wyżej zapisywane są z zastosowaniem technologii cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie do identyfikowania Twoich wizyt, zmień ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

  Wyłączenie odpowiedzialności
  Wyłączenie odpowiedzialności związanej z ryzykiem ma na celu poinformowanie użytkownika o potencjalnym ryzyku finansowym związanym z transakcjami wymiany walut.

  Transakcje wymiany walut mogą powodować istotną lub całkowitą utratę funduszy i należy je prowadzić wyłącznie przy wykorzystaniu kapitału ryzyka.
  Kapitał ryzyka to kapitał, który nie jest konieczny do przeżycia lub dobrego samopoczucia użytkownika.

  Opinie wyrażane przeze mnie, czyli autora niniejszej strony dotyczące rynku są moją własną opinią i nie mogą być traktowane jako rekomendacje w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).
  Zasada ta tyczy się również wszelkich innych opinii i analiz zamieszczanych na stronie http://warsztaty-inwestycyjne.blogspot.com.