piątek, 25 maja 2012

Lekcja 49. Zapowiedź.

Witajcie,

W związku z pozytywnym odbiorem mojej Inicjatywy "Warsztaty Inwestycyjne" postanowiłem wprowadzić ją na wyższy poziom funkcjonowania. Zauważcie, że dzisiejsza Lekcja nazywa się "Zapowiedź", czemu? Ponieważ właśnie dzisiaj chcę Was przygotować do wielkiej zmiany, która niewyobrażalnie mocno przybliży Was do efektywnej gry na giełdzie, a konkretniej nasze kolejne internetowe spotkanie odbędzie się w nieco inny sposób.

Nasze następne spotkanie mogłoby się nazywać "Lekcja 50.", ale tak nie będzie, czemu? Uwzględniając, iż moja Inicjatywa jest kierowana głównie do młodzieży, chciałbym podkreślić, że w zasięgu każdej osoby jest możliwa do uzyskania średnia ocen 5,0. Toteż dlatego na potrzeby kolejnego naszego spotkania stworzę specjalną kategorię na moim blogu o nazwie "5,0", do której będzie należało nasze następne spotkanie.
W pryzmacie porównania symboliki tychże liczb (Lekcja 50. oraz średnia ocen 5,0) chcę przez to powiedzieć, że następne nasze spotkanie będzie bardzo cenne w wielu aspektach i będzie wyłącznie dla Was. Każdy z Was podczas tego spotkania będzie mógł:
+ zobaczyć to do czego dąży,
+ otrzymać siłę do walki o lepsze jutro oraz do przestrzegania swoich zasad,
+ zapisać się w historii międzynarodowej Inicjatywy którą tworzę.

Innymi słowy nasze następne spotkanie będzie miejscem (zaś dla innych będzie chwilą przemyśleń), w którym będziecie mogli tworzyć SPECJALNE posty na moim blogu (mój post będzie wówczas szablonem obrazującym przykładowe rozmieszczenie treści, który będziecie mogli wykorzystywać pisząc swoje posty w postaci komentarzy pod nim). Posty Waszego autorstwa mogą składać się z dowolnie nadanego przez Was tematu oraz treści. Post każdego z Was może być np. postanowieniem, zapowiedzią zmian, opisem marzenia, a nawet opisem rzeczywistości takiej w jakiej chcielibyście żyć.
Powyższy zabieg ma na celu m.in. podtrzymanie w Was tej wewnętrznej siły do walki i wiary w lepsze jutro. 

Jak napisać post, który będzie skuteczny, a także będzie Waszym motywatorem?
Jak tego dokonać?
Jakich słów użyć?

Przede wszystkim najpierw obejrzyjcie poniższy filmik, zaś cała reszta sama przyjdzie pod wpływem Waszego wewnętrznego impulsu:


P.S. Do zobaczenia 01.06.2012 roku, tak, nasze następne spotkanie odbędzie się podczas Dnia Dziecka.

0 komentarze: