piątek, 11 maja 2012

Lekcja 46. Jesteście nadal "piękni", bez względu na wszystko!

Kiedyś znajomy zapytał mnie, dlaczego na Stronie głównej mojego bloga w pokazie slajdów umieściłem słowa: "Poświęć swój czas... na naukę... i spotkania... z różnymi ludźmi... a niebawem odniesiesz sukces!" ?
To jest bardzo trafne pytanie, wręcz fundamentalne, proszę, tutaj znajduje się odpowiedź na nie:


Co prawda wiem, że już część z Was rozpoczęła realizację swoich planów, ale chciałem coś jeszcze dodać. Otóż sytuacja pokazana na filmie miała Was uświadomić, że tak jak w miłości, musicie pokonać strach i zrobić swój pierwszy krok w realizacji Waszych marzeń oraz  celów (do których należy m.in. nauka gry na giełdzie), ponieważ trzeba być odważnym, aby być szczęśliwym, inaczej nic nie zmieni się w Waszym życiu. Naturalnie NIGDY nie jest łatwo, ale słowo NIGDY niech każdy z Was, w tym momencie wykreśli ze swojego słownika, w ten oto sposób: NIGDY!

Teraz nie ma dla Was rzeczy niemożliwych! Pamiętajcie, że zawsze pozostaniecie wartościowymi osobami bez względu na wszystko! Tak..., uważam, że to jest odpowiednia chwila, aby zacytować końcowe (już przetłumaczone i rozumiane w liczbie mnogiej) słowa filmu, które są kierowane do Was w uwzględnieniu wszystkich przeszkód, z którymi przyszło Wam się zmierzyć: "JESTEŚCIE NADAL PIĘKNI".

0 komentarze: