czwartek, 15 marca 2012

Lekcja 31. "Ludzka siła rodzi się ze słabości."

Drodzy Czytelnicy, 

Dzisiaj mam dla Was coś wyjątkowego, coś co zapamiętacie na całe życie. Otóż Wy stajecie się coraz lepszymi ludźmi każdego dnia, ale jak myślicie ile czasu musi upłynąć aby inni zauważyli postępy w Waszym życiu, których chcecie dokonać? W jakim okresie realizuje się marzenia? Ile jest gorszych, a ile dobrych chwil w życiu człowieka? 

Dzisiaj chciałem Wam zaprezentować historię pewnej firmy, mianowicie mówię o Przedsiębiorstwie Budowy Urządzeń Chłodniczych S.A.zlokalizowanym w Gdyni, a konkretniej?
Proszę o przeczytanie historii tejże firmy: http://www.pbuch.com.pl/?pl/dokumenty/historia_firmy

Zauważyliście pewnie, że cała historia firmy od momentu jej założenia (1952) do dziś (2012) to okres 60 lat. Czy to jest długi okres czasu? Być może tak, ale fakty mówią same za siebie, podczas życia firmy, a konkretniej podczas życia osób tam pracujących było więcej dobrych niż złych chwil. Jak tego dokonać? Jak brzmią słowa sukcesu? Otóż udało mi się skontaktować z Panem Prezesem Przedsiębiorstwa Budowy Urządzeń Chłodniczych S.A.umiejscowionym w Gdyni i oto zapytać, cytuję odpowiedź jaką uzyskałem: 

"Konsekwencja w dążeniu do realizacji marzeń jest podstawą do osiągnięcia celu. Na porażki, które się zdarzają zazwyczaj nieoczekiwanie,
trzeba spoglądać z pokorą i wyciągać z nich wnioski. To właśnie one budują nasze doświadczenie. Ludzka siła rodzi się ze słabości.
Nie jest łatwo? No cóż, nikt nie obiecywał, że będzie łatwo.

Życzę każdemu, kto się nie poddaje dużo wytrwałości i sukcesów. Życzę też aby praca przyniosła owoce.
I pamiętajcie, trzeba walczyć o swoje ideały i cieszyć się z życia, nawet jeśli nie wszystko jest po naszej myśli.

Pozdrawiam
Józef Kuczyński
Prezes Zarządu
Dyrektor"

Co można powiedzieć o powyższych słowach? Słowa Pana Prezesa są bezcenne, jeżeli o nich nie zapomnicie, znacznie przybliżycie się do realizacji Waszych planów (do których należy m.in. nauka gry na giełdzie), a także osoby z którymi utrzymujecie kontakty będą motywowały się do dalszego działania, właśnie dzięki Waszej osobie.

Panie Prezesie,
Raz jeszcze dziękuję w imieniu swoim oraz moich Czytelników, a także życzymy Panu oraz Pana Załodze dużo zdrowia i wielu sukcesów!   

Z wyrazami Szacunku,
Szymon Pisarewicz wraz z Czytelnikami bloga: http://www.warsztaty-inwestycyjne.blogspot.com

0 komentarze: