środa, 21 grudnia 2011

Lekcja 11. Podążaj do wyznaczonego celu.

Quinton Ramone "Rampage" Jackson (ur. 20 czerwca 1978 w Memphis) – amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki i aktor . Sporty walki Jackson rozpoczął trenować w szkole średniej. Startował w zawodach zapaśniczych. Karierę w MMA rozpoczął w wieku 21 lat od udziału w małych, lokalnych galach.
W latach 2001-2006 rywalizował z czołowymi zawodnikami świata, m.in. z Kazushim Sakurabą, Kevinem Randlemanem, Chuckiem Liddellem, Ricardo Aroną, Mauricio Ruą, a także dwukrotnie z Wanderleiem Silvą (w tym o mistrzostwo PRIDE w wadze średniej w 2004 roku).

Wanderlei Silva (ur. 3 lipca 1976 w Kurytybie) – brazylijski zawodnik mieszanych sztuk walki. W wieku 13 lat rozpoczął treningi muay thai w akademii Chute Box. Swoją pierwszą profesjonalną walkę (na zasadach vale tudo) stoczył w listopadzie 1996 roku. Na gali BVF 6 znokautował Dilsona Filho.
Osiągnięcia:
- 2001–2007: Mistrz PRIDE FC w wadze średniej,
- 2003: PRIDE Middleweight Grand Prix – 1. miejsce,
- 1999: Mistrz IVC w wadze półciężkiej.

Quinton Ramone "Rampage" Jackson walczył z Wanderlei Silva aż trzy razy. Dwa razy przegrał, lecz dopiero za trzecim razem wygrał. Poprzednie dwie porażki były bardzo dotkliwe, ale „Rampege” wiedział co chce robić w swoim życiu, dążył do tego z całych sił, aż w końcu udało mu się pokonać zawodnika Wanderlei Silva.Domyślam się, że jest Wam ciężko. Codziennie musicie stawiać czoła nowym wyzwaniom. Codziennie pracujecie, uczycie się, ale zapewniam, że z każdym dniem jesteście bliżej swojego celu. A czytanie mojego bloga z każdą chwilą przybliża Was do efektywnego grania na giełdzie. Pamiętajcie podążajcie do wyznaczonego celu nawet jeżeli przez chwile zniknie on Wam z oczu- właśnie dlatego założyłem dla Was tego bloga, aby Was wspierać. Mam nadzieję, że widzicie teraz jak bardzo jest ważna psychologia i wiara w siebie.

P.S. Dziękuję za wiadomości.

0 komentarze: