niedziela, 5 lutego 2012

Lekcja 22. Człowiek który przez całe życie przegrywał ?

Temat tej lekcji wydaje się być nietypowy, ponieważ jak można przegrywać przez całe życie? Otóż można i ten człowiek, o którym mówię zaraz sam się do wszystkiego przyzna. Wysłuchajcie tego co ma do powiedzenia Michael Jordan- amerykański koszykarz, Członek Basketball Hall of Fame oraz współwłaściciel klubu NBA Charlotte Bobcats.Generalnie w naszym społeczeństwie większość ludzi dostrzega tylko porażki.
Dlatego apeluję: ludzie trzeba też zrozumieć, że wykonanie planu jest obarczone pewnymi odchyleniami oraz błędami. Nie można spodziewać się natychmiastowych efektów, trzeba próbować, próbować i raz jeszcze próbować! 

A co ze strachem przed popełnianiem błędów? Otóż nic. To tak samo jakbym zapytał Was dlaczego codziennie wstajecie z łóżka, przecież możecie się przewrócić? Albo, dlaczego dojeżdżacie do pracy samochodem, przecież może on się zepsuć podczas drogi do pracy lub szkoły?
Umówimy się, że strach istnieje, ale on nie zagraża Waszym sercom lecz Waszym umysłom! 

P.S. W następnym poście bardziej rozwinę temat strachu, ponieważ planuję również wtedy przedstawienie Wam czegoś naprawdę wyjątkowego.

0 komentarze: